Apie Egiptą

Egiptas, tai viena iš paslaptingiausių, daugiausia legendų ir mitų apipintų šalių pasaulyje. Egiptas, tai tikra egzotikos karalystė – plačios dykumos, spalvingi koraliniai rifai, visame pasaulyje garsios piramidės, sfinksai, faraonų palikimai, Raudonoji jūra, šimtametės tradicijos ir modernūs kurortai – tai tik dalelė to, ką rasite atvykę į Egiptą.

Milijonai turistų kiekvienais metais pasirenka atostogas Egipte. Kelionės į Egiptą visapusiškai nuostabios – galėsite ne tik pailsėti Egipto kurortuose, pasimėgauti audringais vakarėliais ir šiltu oru, bet ir pasinerti į egzotiškos bei unikalios kultūros sūkurį. Raudonoji jūra suteiks jums galimybę ne tik pliuškentis šiltose bangose, bet ir pasigrožėti unikaliais koraliniais rifais. Sunku įsivaizduoti šalį, kuri užtikrintų tobulesnes, visapusiškai nuostabias atostogas ir puikiai praleistą laiką.

Egiptiečiai – šilti ir geraširdžiai žmonės, sukuriantys šalyje tiesiog nepamirštamą atmosferą. Egipto kurortai užtikrins, kad jūsų poilsis būtų aukščiausios klasės – šimtai nuostabių viešbučių, restoranų, kavinių, barų ir naktinių klubų pasirūpins, kad jūsų atostogos būtų kupinos ne tik įspūdingų ekskursijų, bet ir linksmybių, kurios privers pamiršti visus rūpesčius!

Pigios kelionės į Egiptą yra nuostabi galimybė leistis į svajonių kelionę! Egipte iliuzijos tampa realybe – ši paslaptinga, mistikos kupina šalis nepaliks abejingų. Suorganizuoti pigias keliones į Egiptą itin lengva – kainos šalyje nėra didelės, o lėktuvų bilietai į Egiptą yra kaip niekada pigūs! Skrydžiai į Egiptą vykdomi bene kasdien, taigi nesunkiai išsirinksite sau tinkamą kelionės variantą.

Orai Egipte geri visus metus, taigi visai nesvarbu, kada planuosite savo atostogas. Žinoma, pats geriausias laikas keliauti į Egiptą yra žiema – kas nenorėtų pasprukti nuo lietuviško speigo ir pasislėpti nuo šalčio vienoje įspūdingiausių šalių visame pasaulyje? Leiskite pildytis savo svajonėms – atostogos Egipte, tiesiog idealus sprendimas!

Skrydžiai į Egiptą

Skrydžiai iš Egipto