Egipto kurortai

Milijonai turistų kasmet keliauja į Egiptą, trokšdami ne tik iš arti susipažinti su unikalia šios šalies kultūra, bet ir pailsėti taip, kaip įmanoma tik Egipto kurortuose. Kelionės į Egiptą jums suteiks galimybę pasinerti į visapusiškas atostogas – galėsite keliauti po šalį, susipažinti su Egiptietiškomis tradicijomis, leisti laiką audringuose vakarėliuose arba tiesiog atsipalaiduoti paplūdimyje arba prie baseino. Egipto kurortai neabejotinai yra vieni garsiausių ir populiariausių visame pasaulyje. Aukštos klasės poilsis už prieinamą kainą – tai yra garantas, kurį užtikrins atostogos Egipto kurortuose!

Egiptas, Šarm El Šeichas

Šarm El Šeichas – be galo populiarus Egipto kurortas. Vietiniai Egipto gyventojai dažnai sako, kad Šarm El Šeichas visai ne Egiptas, o tarsi atskira respublika. Šis kurortas yra vienas iš moderniausių, spalvingiausių, energingiausių ir visokeriopai nuostabiausių kurortų pasaulyje. Šiame kurorte jus pasitiks didžiulis viešbučių ir restoranų pasirinkimas, dešimtys prekybos centrų, daugybė barų ir naktinių klubų. Šarm El Šeichas sužavės net ir išrankiausius turistus. Vienas didžiausių šio kurorto privalumų – galimybė mėgautis paviršinio nardymo malonumais. Beveik palei visą kurorto pakrantę, driekiasi stulbinančio grožio koraliniai rifai, taigi kur paganyti akis – tikrai rasite.

Egiptas, Hurgada

Jei norite ilsėtis kurorte, tačiau nenorite praleisti progos susipažinti su autentiška Egipto kultūra – rinkitės keliones į Hurada kurortą. Tai pats didžiausias kurortas Egipte, galintis pasigirti daugybe pramogų ir galimybe iš arti pažinti Egiptietiškas tradicijas. Nuo senovinės architektūros iki tviskančių viešbučių bei visą naktį nerimstančių vakarėlių – visą tai rasite įspūdingajame Hurgada kurorte. Atsiliepimai apie Hurgada kurortą – aukščiausi. Tikrai ne veltui – tai vienas geriausiai įvertintų ir turistų numylėtų kurortų! Kelionės į Hurgadą suteiks mums galimybę ne tik mėgautis idealiu poilsiu, bet ir pasinerti į spalvingą Egipto kultūrą.

Skrydžiai į Egiptą

Skrydžiai iš Egipto