Egipto piramidės

 Kelionės į Egiptą, regis, niekada nestokojo populiarumo. Bet ar tai nors kiek stebina? Juk Egiptas yra įspūdingos kultūros ir išskirtinio istorinio palikimo namai. Atostogos Egipte patiks visiems – šis šimtamečių tradicijų lopšys nepaliks nei vieno abejingo turisto! Kas gali būti geriau, nei kelionė į šalį, kurios lankytini objektai yra garsūs visame pasaulyje! Išpildykite savo svajones – pigios kelionės į Egiptą suteiks jums galimybę aplankyti daugybę įspūdingų, visame pasaulyje garsių istorinių monumentų, muziejų ir gamtos stebuklų.

Egipto piramidės

Kiekvienas keliaujantis į Egiptą, visų pirma nori pamatyti ne ką kitą, bet garsiąsias Egipto piramides. Egipto piramidės – tai keleto tūkstančio senumo istoriniai monumentai, apipinti šimtais mitų ir legendų. Piramidė – tai kapo tipas, kuris buvo paplitęs senovės Egipte. Egipto piramidės yra garsios visame pasaulyje – jas aplanko milijonai turistų kiekvienais metais. Pačios garsiausios piramidės Egipte yra Gizos piramidės. Gizos piramidės yra laikomos vienu iš septynių pasaulio stebuklų. Taigi tikrai nepraleiskite progos ir paverskite svajones realybe - leiskitės į kelionę į šią stebuklingą vietą!

Gizos piramidės

Gizos piramidės, dar žinomos, kaip Gizos nekropolis, nuo Gizos miesto nutolusios maždaug per 8km ir yra įsikūrusios dykumingoje Gizos plynaukštėje. Gizos piramidės yra garsios dėl daugelio priežasčių: nuo seno, šios piramidės buvo apipintos mįslėmis ir mitais Milijonai turistų kasmet keliauja į Egiptą vien tam, kad iš arti galėtų pasigrožėti šiais įspūdingais statiniais. Cheopso piramidė, priklausanti Gizos piramidėms, yra paskutinis senasis pasaulio stebuklas, kuris vis dar išlikęs ir yra nesugriautas.

Kelionės į Egiptą suteiks jums unikalią galimybę pasigrožėti unikaliais istoriniais monumentais! Egipto piramidės tai vieta, kurią privalote aplankyti bent kartą per savo gyvenimą.

Skrydžiai į Egiptą

Skrydžiai iš Egipto