Egipto viza

Egiptas, tai viena iš paslaptingiausių, daugiausia legendų ir mitų apipintų šalių pasaulyje. Egiptas, tai tikra egzotikos karalystė – plačios dykumos, spalvingi koraliniai rifai, visame pasaulyje garsios piramidės, sfinksai, faraonų palikimai, ir modernūs kurortai – tai tik dalelė to, ką rasite atvykę į Egiptą. Milijonai turistų kiekvienais metais pasirenka atostogas Egipte. Raudonoji jūra suteiks jums galimybę ne tik pliuškentis šiltose bangose, bet ir pasigrožėti unikaliais koraliniais rifais. Sunku įsivaizduoti šalį, kuri užtikrintų tobulesnes, visapusiškai nuostabias atostogas ir puikiai praleistą laiką. Prieš keliaudami į Egiptą nepamirškite pasirūpinti visais reikiamais kelionės dokumentais, o svarbiausia – Egipto viza.

Už Egipto vizą dažniausiai susimokama perkant kelionę agentūroje, kai perkamos kelionės, į kurių kainą yra viskas įskaičiuota. Egipto vizą taip pat galite įsigyti Vilniaus oro uoste bei ambasadose. Turistinė Egipto viza galioja mėnesį nuo atvykimo į Egiptą, taigi jei planuojate ilgesnę kelionę, būtinai pasirūpinkite tinkamais kelionės dokumentais.

Taip pat, vykstant į Egiptą, iki jūsų paso galiojimo pabaigos turi būti likę ne mažiau nei šeši mėnesiai! Taigi, jei planuojate kelionę į Egiptą, o jūsų paso galiojimo laikas artėja į pabaigą, iš anksto užsisakykite naują pasą – taip išvengsite nesklandumų kelionės metu.

Prieš keliaudami į Egiptą būtinai pasirūpinkite, kad visi jūsų kelionės dokumentai būtų tvarkingi. Būtinai iš anksto pasirūpinkite, kad turėtumėte galiojančią Egipto vizą – pasidomėkite kainomis ir iš anksto įsigykite Egipto vizą. Be vizos negalėsite keliauti į Egiptą, taigi neapsikraukite nepatogumais ir pasirūpinkite visais kelionei reikalingais dokumentais!

Atostogos Egipte – vienas idealiausių sprendimų tiems, kurie nori pasinerti į unikalios, egzotiškos šalies kultūrą ir pailsėti taip, kaip galima tik Egipte! Nepraleiskite progos – pigios kelionės į Egiptą jau laukia jūsų.

Skrydžiai į Egiptą

Skrydžiai iš Egipto