Kainos Egipte

Atostogos Egipte, regis, dar niekada nebuvo tokios populiarios. Egzotinė šalis nuolat traukia milijonus turistų iš viso pasaulio ir tikrai ne veltui – Egiptas yra tikras unikalios, spalvingos kultūros lopšys. Egipte turėsite galimybę ne tik iš arti pasigrožėti išskirtiniais, visame pasaulyje garsiais lankytinais objektais, tačiau susipažinti su unikaliomis Egipto tradicijomis, pasinerti į audringas linksmybes ir pailsėti taip, kaip galima tik Egipte. Pigios kelionės į Egiptą gali pasirodyti per daug geras pasiūlymas, kad būtų tiesa. Tačiau galime patikinti – iliuzija čia tampa realybe, o pigios kelionės į Egiptą prieinamos visiems.

Kainos Egipte

Kainos Egipte tikrai nustebins – nors šalis ir yra tikras turistų magnetas, kainos Egipte yra mažos ir suteiks galimybę vykti į įspūdžių kupiną, tačiau pigią kelionę. Maisto kainos Egipte itin žemos – pusryčiai kavinėje kainuoja vos porą eurų, pietūs – iki penkių eurų. Restoranuose kainos įvairios, kadangi jų Egipte labai didelė įvairovė. Dažniausiai, vakarienė dviem žmonėms vidutinio lygio restorane kainuos apie 20 – 30 eurų. Puodelis kavos dažniausiai nesiekia pusantro euro, o bokalas alaus kainuoja apie du eurus. Taigi maisto kainos Egipte tikrai nenuskriaus jūsų piniginės!

Cigarečių kainos Egipte yra gana brangios, taigi keliaujant, geriausia cigaretes vežtis iš Lietuvos.

Transporto kainos Egipte įvairios, tačiau tikrai nesikandžioja! Net jei ir nuspręsite daug keliauti taksi, jūsų piniginė tikrai nenukentės. Viešasis transportas Egipte kainuoja itin mažai, o juo naudotis miestuose yra patogu ir greita.

Ekskursijų kainos Egipte įvairios – priklauso nuo to, kokio tipo ekskursiją pasirinksite. Tačiau labai dažnai, dėl ekskursijų kainos įmanoma derėtis – nepamirškite to, prieš mokėdami už pasirinktą turą!

Keliaudami į Egiptą nepamirškite išsikeisti pinigų. Egipto valiuta yra Egipto svaras, taigi prieš išvykdami, būtinai išsikeiskite pakankamai pinigų!

Skrydžiai į Egiptą

Skrydžiai iš Egipto