Laikas Egipte

Kelionės į Egiptą, regis, dabar yra kaip niekad populiarios! Į Egiptą kasmet plūsta milijonai turistų iš viso pasaulio ir tikrai ne veltui! Egzotinėje šalyje ne tik turėsite progą pažinti unikalią šalies kultūrą, pasinerti į audringas linksmybes, pamatyti visame pasaulyje garsius istorinius monumentus, bet ir atsipalaiduoti bei pailsėti taip, kaip įmanoma tik Egipto kurortuose! Laikas Egipte prabėgs nepastebėtai, stebuklinga šalis neleis nuobodžiauti nei vienam turistui.

Keliaudami į Egiptą, kruopščiai planuokite savo atostogų laiką. Liūdna, tačiau kelionės amžinai netrunka, tad norėdami suspėti pamatyti viską, apie ką svajojote, savo laiką planuokite protingai. Iš anksto pasidomėkite, kokiu metu vyksta ekskursijos į jūsų išsvajotus istorinius monumentus ir muziejus. Taip galėsite planuoti, kokiomis dienomis leisitės į turus, o kokiomis dienomis ilsėsitės paplūdimyje arba prie baseino.

Geriausias laikas keliauti į Egiptą, be abejonės, yra žiema. Orai žiemą Egipte yra idealiausi atostogoms – jūsų nevargins karščiai, prie kurių tikrai neesate pripratę, tačiau bus pakankamai šilta, kad galėtumėte mėgautis saule ir jūra. Pavasaris yra tikrai ne koks laikas keliauti į Egiptą – pavasarį Egipte pradeda kilti temperatūros, dažnai kyla smėlio audros.

Keliaujantiems į Egiptą nereikės rūpintis dėl laiko skirtumo, kadangi Lietuva ir Egiptas priklauso tai pačiai laiko zonai. Atkeliavus į Egiptą, jums nereikės rūpintis dėl tikslaus laiko nustatymo, laikrodžių atsukimo, nejausite jokio nuovargio, kurį sukelia laiko skirtumas!

Atostogų laikas Egipte prabėgs nepastebimai! Nuostabi šalis suteiks unikalią galimybę pasinerti į spalvingą kultūros sūkurį! Egzotinės kelionės į Egiptą patiks visiems – ši šalis yra tikrų tikriausias turistų rojus. Kelionės į Egiptą yra puikus būdas paversti savo svajones realybe – būk ten, kur visada norėjai būti!

Skrydžiai į Egiptą

Skrydžiai iš Egipto