Lankytinos vietos Egipte

 Kelionės į Egiptą, regis, niekada nestokojo populiarumo. Bet ar tai nors kiek stebina? Juk Egiptas yra įspūdingos kultūros ir išskirtinio istorinio palikimo namai. Atostogos Egipte patiks visiems – šis šimtamečių tradicijų lopšys nepaliks nei vieno abejingo turisto! Kas gali būti geriau, nei kelionė į šalį, kurios lankytini objektai yra garsūs visame pasaulyje! Išpildykite savo svajones – pigios kelionės į Egiptą suteiks jums galimybę aplankyti daugybę įspūdingų, visame pasaulyje garsių istorinių monumentų, muziejų ir gamtos stebuklų.

Lankytinos vietos Egipte

Kiekvienas keliaujantis į Egiptą, visų pirma nori pamatyti ne ką kitą, bet garsiąsias Egipto piramides. Egipto piramidės – tai keleto tūkstančio senumo istoriniai monumentai, apipinti šimtais mitų ir legendų. Piramidė – tai kapo tipas, kuris buvo paplitęs senovės Egipte. Egipto piramidės yra garsios visame pasaulyje – jas aplanko milijonai turistų kiekvienais metais. Pačios garsiausios piramidės Egipte yra Gizos piramidės. Gizos piramidės yra laikomos vienu iš septynių pasaulio stebuklų. Taigi tikrai nepraleiskite progos ir paverskite svajones realybe - leiskitės į kelionę į šią stebuklingą vietą!

Egipte taip pat yra gausu muziejų, kurie suteiks jums unikalią galimybę iš arti susipažinti su išskirtine Egipto istorija. Taip pat, nepraleiskite progos ir aplankykite išskirtines Egipto šventyklas. Kernako šventykla, Luksoro šventykla, Karalių Slėnis ir kitos įspūdingos vietos, suteiks jums galimybę iš arti pasigrožėti istoriniais Egipto statiniais – tikrai nenusivilsite.

Viešėdami Egipte nepraleiskite progos pasigrožėti išskirtine Egipto gamta. Egipte nuolat vykdomos ekskursijos į Juodąją dykumą, Baltąją dykumą, Spalvotąjį Kanjoną ir daugybę kitų laukinės gamtos vietų, kurios tiesiog atima žadą ir priverčia aikčioti.

Egiptas, tai šalis, kurios kultūra ir papročiai sužavės kiekvieną. Atostogos Egipte – tai svajonės tapusios realybe.

Skrydžiai į Egiptą

Skrydžiai iš Egipto