Nardymas Egipte

Egiptas, tai viena iš paslaptingiausių, daugiausia legendų ir mitų apipintų šalių pasaulyje. Egiptas, tai tikra egzotikos karalystė – plačios dykumos, spalvingi koraliniai rifai, visame pasaulyje garsios piramidės, sfinksai, faraonų palikimai, Raudonoji jūra, šimtametės tradicijos ir modernūs kurortai – tai tik dalelė to, ką rasite atvykę į Egiptą. Raudonoji jūra suteiks jums galimybę ne tik pliuškentis šiltose bangose, bet ir pasigrožėti unikaliais koraliniais rifais. Nardymas Egipte – viena populiariausių turistinių pramogų. Tiek profesionalai, tiek mėgėjai, galės pasimėgauti unikalia pramoga ir, tikrąja to žodžio prasme, pasinerti į povandeninius nuotykius.

Paviršinis nardymas Egipte

Paviršinis nardymas – labai populiari turistinė pramoga, kuria užsiimti gali bet kas. Egipto kurortai yra ideali vieta tiems, kurie nori pasimėgauti nardymo malonumais ir pasigrožėti pasakiško grožio vaizdais. Šarm El Šeichas – labai populiarus kurortas, į kurį keliauja daugybė nardytojų. Vienas didžiausių šio kurorto privalumų – galimybė mėgautis paviršinio nardymo malonumais. Beveik palei visą kurorto pakrantę, driekiasi stulbinančio grožio koraliniai rifai, taigi kur paganyti akis – tikrai rasite.

Nardymo safaris Egipte

Nardymo safariai Egipte suteikia išskirtinę galimybę pasigrožėti ne vien pasakiška Raudonąja jūra ir jos natūralumu, bet ir povandeniniais muziejais – nuskendusiais laivais. Nardymo safariai Egipte – be galo populiarus pasirinkimas. Raudonojoje jūroje nuskendę laivai tarnauja, kaip povandeniniai muziejai, kuriuose tiesiog sustoja laikas!

Nardymo kainos Egipte įvairios – viskas priklauso nuo to, kokių paslaugų tikitės. Jei esate profesionalai, turintys nardymo sertifikatus ir norite leistis į nardymo safarius – mokėsite daugiau. Tačiau, jei norite pasimėgauti paviršiniu nardymu kurortuose, pakloti daug pinigų tikrai neteks – galėsite mėgautis nardymo teikiamais malonumais ir nenuskriausti savo piniginės!

Nardymas Egipte yra viena populiariausių pramogų visoje šalyje – nepraleiskite progos pasimėgauti Raudonosios jūros malonumais!

Skrydžiai į Egiptą

Skrydžiai iš Egipto