Orai Egipte

Prie Raudonosios jūros įsikūręs nuostabusis Egiptas – tikra svajonių vieta atostogoms! Neleiskite jūsų norams likti norais – keliaukite į Egiptą ir išpildykite savo atostogų troškimus. Kelionės į Egiptą yra be galo populiarios, kadangi ši šalis gali pasigirti ne tik visame pasaulyje garsiais istoriniais monumentais, bet ir nuostabaus grožio kurortais, amžinai trunkančia vasara ir išskirtinėmis pramogomis. Keliaudami į Egiptą, iš anksto pasidomėkite, kokie orai Egipte jūsų lauks atostogų metu!

Egipto klimatas

Galima sakyti, kad Egipte amžinai trunka vasara. Čia niekada nebūna šalta, o orai laikosi sausi ir karšti. Dėl karšto klimato, Egipte temperatūra niekada nekrenta – vasarą karščiai gali kilti net iki 40°C! Žemiausia užfiksuota temperatūra vasarą, Egipte buvo beveik 23 laipsniai, taigi tai tik įrodo, kad Egipte trunka niekada nesibaigianti vasara.

Pats geriausias laikas keliauti į Egiptą – žiema. Žiemos metu temperatūra svyruoja tarp 17 ir 25 °C, taigi galėsite mėgautis šiluma ir džiaugtis saulėtomis atostogų dienomis. Vasaros gali būti šiek tiek per karštos. Sausra ir kaitra nėra pats geriausias pasirinkimas atostogoms. Tačiau, jei laiką leisite kurortuose, karštas oras neturėtų tapti problema!

Pats blogiausias laikas keliauti į Egiptą – vėlyvas pavasaris. Pavasarį Egipte pradeda kilti temperatūra, orai tampa labai sausi, kyla dulkių audros. Žinoma, daug kas priklauso nuo vietos, į kurią keliauti žadate, tačiau patartina į Egiptą keliauti žiemą arba rudenį.

Prieš keliaudami į Egiptą iš anksto pasidomėkite, kokie orai jūsų laukia. Su savimi vežkitės tik patogius rūbus ir avalynę. Keliaudami po Egiptą visada su savimi turėkite vandens ir galvos apdangalą – tai padės jums išvengti karščio keliamų sveikatos sutrikimų! Taip pat, nepamirškite su savimi pasiimti kremų, apsaugančių odą nuo nudegimų.

Skrydžiai į Egiptą

Skrydžiai iš Egipto