Lėktuvų bilietai į Egiptą

Kelionė į Egiptą? Keliaujant į šią piramidžių ir faraonų karalystę, būtina susidaryti bent nedidelį kelionės planą. Kelionė į šią šalį – tai kur kas daugiau negu atostogos. Vos žengę pirmą žingsnį šioje šalyje, pasijusite tarsi sapne. Kerintis kraštovaizdis visiškai skiriasi nuo mums įprasto horizonto. Kiekvienas šalies kampelis savaip unikalus – po kojomis girgždantis smėlis, Raudonosios jūros skalaujami krantai.

Maloniai kepinanti saulė, žydras vanduo ir triukšmo nekeliančios žmonių minios – ko gi dar galima norėti nuostabiai atostogų savaitei? Medaus atspalvio smėlis kviečia prigulti ir pasigrožėti begaliniu gamtos kraštovaizdžiu, o triukšmingos miesto gatvės ragina įsilieti į visiškai kitokios kultūros žmonių minią ir pasimėgauti išskirtinėmis tradicijomis, maistu ir galimybėmis.

Apsisprendusiems keliauti į Egiptą verta bilietus įsigyti iš anksto. Skrydžiai iš Kauno, iš Vilniaus ir iš Palangos į Egiptą parduodami visus metus ir tikrai labai dažnai. Tačiau rekomenduojama pirkti tada, kai bus likę bent penki mėnesiai iki skrydžio. Tik taip sutaupysite lėšų, kurias galėsite skirti pramogoms saulėtoje sostinėje Hurgadoje ar kituose didinguose šalies miestuose.

Labiausiai apsimoka lėktuvų bilietus pirkti ne vasaros sezonu. Ne tada, kai turistų srautai išauga kelis kartus, bet šaltesniu laikotarpiu – rudenį ar net žiemą. Būtent tada šių bilietų kainos būna kur kas mažesnės. Norintiems sutaupyti taip pat nepatartina bilietų pirkti ir šventiniu laikotarpiu, pavyzdžiui, per religines šventes, nes tada kainos pakyla dvigubai.

Kaip įsigyti lėktuvų bilietus? Viskas paprasta kaip dukart du. Vos keli mygtukų paspaudimai pasirinktos bendrovės interneto tinklapyje ir bilietai jau jūsų rankose!

Skrydžiai į Egiptą

Skrydžiai iš Egipto