Kaunas - Egiptas

Egiptas yra vienas labiau turistų numylėtų atostogų taškų visame pasaulyje. Sunku pasakyti kodėl, kadangi Egiptas žavi keliautojus tikrai dėl daugiau, nei vienos ar dviejų priežasčių. Galbūt, Egipto populiarumą lėmė tai, kad ši šalis yra viena iš ne daugelio pasaulyje, kurioje istorija ir praeitis vis dar regima bei puoselėjama kasdien. Galbūt dėl to, kad atvykę į Egiptą galėsite mėgautis ne tik poilsiu kurortuose, bet ir patys patirti šimtametes Egipto tradicijas, apsilankyti garsiausiuose pasaulyje lankytinuose objektuose ar tiesiog leistis į nuotykius po laukinę gamtą. Vieni populiariausių skrydžių iš Lietuvos į Egiptą pasirinkimų yra skrydžiai Kaunas – Egiptas.

Kaunas – Egiptas lėktuvų bilietai

Jei jus domina pigios kelionės į Egiptą, prisiminkite universalią taisyklę – kuo arčiau skrydžio data, tuo brangesni bus lėktuvų bilietai. Pigiausi Kaunas – Egiptas lėktuvų bilietai būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus bent pusei metų. Tuomet ne tik mokate mažiausiai, bet ir renkatės iš milžiniško skrydžių pasirinkimo! Norint sutaupyti svarbiausia yra atostogas planuoti iš anksto – lėktuvų bilietai Kaunas – Egiptas artėjant skrydžio datai labai brangsta, taigi jais pasirūpinkite nedelsdami, tik pradėję planuoti atostogas.

Kaunas – Egiptas skrydžiai

Kadangi kelionės į Egiptą yra labai populiarios, skrydžiai Kaunas – Egiptas yra vykdomi bene kasdien. Skrydžio Kaunas – Egiptas trukmė nėra didelė, taigi kelionė neprailgs. Skrydžio palydovai užtikrina, kad Kaunas – Egiptas skrydis būtų malonus ir nevargintų, taigi į Egiptą atvyksite pailsėję ir pasiruošę atostogų linksmybėms! Jei nenorite gaišti laiko laukdami tarpinių skrydžių, tiesioginiai skrydžiai Kaunas – Egiptas yra idealiausias pasirinkimas. Tiesioginis skrydis yra greičiausias būdas pasiekti savo pasirinktą atostogų tikslą, taigi pirkdami lėktuvų bilietus, atidžiai stebėkite skrydžio Kaunas – Egiptas detales ir sąlygas.

Skrydžiai į Egiptą

Skrydžiai iš Egipto