Lietuva - Egiptas

Egiptas yra vienas labiau turistų numylėtų atostogų taškų visame pasaulyje. Kelionės į Egiptą, regis, niekada nestokojo ir nestokos populiarumo. Milijonai turistų iš viso pasaulio, kasdien keliauja į Egiptą, norėdami susipažinti su unikalia ir spalvina šios šalies kultūra. Kas gali būti geriau, nei atostogos egzotiškajame Egipte? Čia ne tik galėsite mėgautis poilsiu kurortuose, bet ir aplankyti visame pasaulyje garsius istorinius monumentus, pasigrožėti įspūdinga gamta ir leistis į audringas pramogas bei vakarėlius. Lietuva – Egiptas skrydžiai yra labai dažni, o Lietuva – Egiptas lėktuvų bilietai labai pigūs!

Lėktuvų bilietai Lietuva Egiptas

Jei jus domina pigios kelionės į Egiptą, būtinai prisiminkite vieną universalią taisyklę, galiojančią visiems skrydžiams – kuo arčiau skrydžio data, tuo brangesni bus lėktuvų bilietai. Pigiausi lėktuvų bilietai Lietuva – Egiptas būna tuomet, kai juos perkate iš anksto, bet pusmetis iki skrydžio daros. Tokiu metu ne tik renkatės iš didžiausio skrydžių pasirinkimo, bet ir už bilietus mokate mažiausiai! Lietuva – Egiptas lėktuvų bilietai labai brangsta artėjant skrydžio datai, taigi nedelskite ir bilietus pirkite kuo ankščiau.

Skrydžiai Lietuva – Egiptas

Kelionės į Egiptą yra be galo populiarios, taigi skrydžiai Lietuva – Egiptas yra vykdomi bene kasdien! Tiesioginiai skrydžiai į Egiptą yra pats geriausias pasirinkimas norintiems greitai ir patogiai pasiekti savo atostogų tikslą. Skrydis Lietuva – Egiptas trunka vos kelias valandas, taigi kelionė neprailgs. O malonūs skrydžio palydovai užtikrins, kad jūsų kelionė būtų patogi ir atvykę į Egiptą jaustumėtės gerai! Skrydžiai į Egiptą yra vykdomi net iš kelių Lietuvos oro uostų, taigi tikrai rasite sau tinkamą skrydžio variantą!

Populiariausi skrydžių Lietuva – Egiptas variantai:

  • Pigūs skrydžiai Kaunas – Egiptas
  • Pigūs skrydžiai Vilnius - Egiptas

Skrydžiai į Egiptą

Skrydžiai iš Egipto