Gyvenimas Egipte

Egiptas, tai viena iš paslaptingiausių, daugiausia legendų ir mitų apipintų šalių pasaulyje. Egiptas, tai tikra egzotikos karalystė – plačios dykumos, spalvingi koraliniai rifai, visame pasaulyje garsios piramidės, sfinksai, faraonų palikimai, Raudonoji jūra, šimtametės tradicijos ir modernūs kurortai – tai tik dalelė to, ką rasite atvykę į Egiptą. Daugybė žmonių renkasi ne tik atostogas, bet nuolatinį gyvenimą Egipte. Nuostabi šalies kultūra, draugiški vietiniai gyventojai ir plati darbo rinka vilioja tūkstančius išeivių iš Lietuvos ir kitų Europos valstybių.

Egiptiečiai – šilti ir geraširdžiai žmonės, sukuriantys šalyje tiesiog nepamirštamą atmosferą. Egipte kultūra labai skiriasi nuo lietuviškosios, šiaurietiškos kultūros. Tačiau galite būti tikri – gyventi Egipte jums patiks. Nors kultūriniai skirtumai ir yra labai ryškūs, egiptiečiai yra labai draugiški ir nuoširdūs žmonės, taigi šalyje įsitvirtinsite nesunkiai.

Gyvenimas Egipte gali būti labai dvipusis, viskas priklauso nuo to, kuo užsiimsite. Jei norėsite ramaus, kultūros pripildyto gyvenimo su šeima, tikrai nesunkiai sukursite tam tinkamą aplinką. Na, o jei norite audringų linksmybių, nesibaigiančių nuotykių ir kelionių – Egipto miestai yra ideali vieta sukurti tokią energingą gyvenimo atmosferą!

Darbo rinka Egipte itin plati, taigi nesunkiai rasite darbą. Turizmo industrija yra labai svarbi Egipto ekonomikai, taigi didžiausia galimybė rasti gerai apmokamą darbą būtent šioje srityje. Viešbučiai, restoranai, turizmo agentūros, ekskursijų ir turų organizavimo įmonės nuolat ieško darbuotojų, kurie gerai išmano turizmo industriją. Gido darbas Egipte yra labai populiarus ir puikiai apmokamas pasirinkimas!

Darbo užmokestis Egipte yra gerokai didesnis, nei Lietuvoje, taigi visai ne keista, jog daugybė lietuvių pasirinko gyvenimą šioje egzotinėje šalyje. Daugiausiai užsidirba tie, kurie moka daugiau nei vieną kalbą – kadangi šalis labai populiari turistų tarpe, žmonės kalbantys keliomis kalbomis visuomet ras darbo Egipte!

Gyvenimas Egipte teka visai kita vaga, nei Lietuvoje. Žmonės Egipte nuolat šypsosi, visada yra geros nuotaikos. Gyvendami Egipte, greitai užsikrėsite meile gyvenimui ir nuolatiniu džiaugsmu. Visai nesvarbu, kokia veikla užsiimsite – jūsų laisvalaikis visada bus kupinas pramogų, kultūrinės veiklos ir nuotykių!

Skrydžiai į Egiptą

Skrydžiai iš Egipto