Savaitgalis Egipte

Egiptas – tai unikalios kultūros ir šimtamečių tradicijų namai. Milijonai turistų kasmet keliauja į Egiptą, norėdami iš arti susipažinti su išskirtine Egipto kultūra, pamatyti visame pasaulyje garsias piramides, pasinerti į audringas linksmybės ar tiesiog pailsėti viename iš Egipto kurortų. Nieko nėra geriau, nei atostogos Egipte! Tačiau, ne visi gali sau leisti ilgam keliauti į Egiptą, kadangi ne visi tam turi laiko. Idealus variantas tiems, kurie neturi daug laiko – savaitgalis Egipte. Jei norite trumpam ištrūkti nuo rutinos ir varginančios kasdienybės – savaitgalis Egipte tiesiog idealus pasirinkimas

Savaitgalis Egipte

Jei neturite daug laiko atostogoms, savaitgalis Egipte – ideali idėja. Norintys gerai praleisti laiką, tikrai gali pasimėgauti ilguoju savaitgaliu Egipte, leistis į daugybę nuotykių ir mėgautis viskuo, ką Egiptas gali pasiūlyti geriausio!

Lankytinos vietos Egipte – viena didžiausių priežasčių, dėl ko milijonai turistų iš viso pasaulio kasmet keliauja į Egiptą. Egipto piramidės, Gizos sfinksas, Cheopso piramidė, Karnako šventykla, Karalių slėnis, Gizos piramidės ir daugybė kitų istorinių vietų, jūsų tiesiog laukia Egipte. Šios istorinės Egipto lankytinos vietos yra garsios visame pasaulyje! Vien Egipto piramidės yra apipintos šimtais legendų ir mitų, ir pritraukia tūkstančius turistų kiekvieną dieną.

Nusprendę savaitgalį praleisti Egipte, nepamirškite planuoti ne tik savo atostogų veiklų, bet ir biudžeto. Jei norite sutaupyti, iš anksto turite nusipirkti lėktuvų bilietus ir rezervuoti nakvynę. Pigiausi lėktuvų bilietai į Egiptą būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus bent pusei metų. Panaši taisyklė galioja ir viešbučiams – kuo ankščiau rezervuosite sau tinkamą nakvynės variantą, tuo mažiau mokėsite!

Jei jus domina spontaniškos, tačiau pigios, kelionės į Egiptą – paskutinės minutės kelionės į Egiptą yra tiesiog idealus pasirinkimas! Oro linijų bendrovės dažnai taiko didžiules nuolaidas ir akcijas, kurių metu paskutinės minutės skrydžiai į Egiptą kainuoja tiesiog juokingai mažus pinigus! Taigi, stebėkite oro linijų bendrovių internetines svetaines ir jums tikrai pavyks įsigyti pigius paskutinės minutės bilietus į Egiptą.

Savaitgalis Egipte – tai puiki galimybė trumpam pabėgti nuo rutinos ir nuobodžios kasdienybės!

Skrydžiai į Egiptą

Skrydžiai iš Egipto