Egipto oro uostai

Kelionės į Egiptą, regis, niekada nepradės stokoti populiarumo. Nuostabi, egzotiškos kultūros ir spalvingų tradicijų kupina šalis, pritraukia milijonus turistų kasmet. Daugybė unikalių lankytinų objektų užtikrina, kad atostogos Egipte patiks visiems! Kiekvienas turistas atvykęs į šią nuostabią šalį, tikrai ras ką veikti Egipte, ką pamatyti, kur pasilinksminti ar tiesiog kur atsipalaiduoti. Egipto ekonomika labai glaustai susijusi su turizmo sektoriumi. Tarptautinis susiekimas Egipte yra itin puikiai išvystytas – skrydžiai į Egiptą iš Lietuvos yra vykdomi net į kelis Egipto oro uostus!

Egipto oro uostai

Kiekvienais metais į Egiptą keliauja milijonai turistų iš viso pasaulio, taigi oro uostai Egipte yra nuolat pasiruošę priimti didžiulius srautus. Egipto oro uostai yra labai modernūs, tvarkingi ir saugūs. Didžiausi Egipto oro uostai gali pasigirti ne tik gausybe skrydžių, bendradarbiavimu su šimtais oro linijų bendrovių, bet ir patogiai įrengtomis patalpomis, ir visais įmanomais patogumais.

Egipto oro uostai įrengti taip, kad atitiktų visus keliautojų norus ir pageidavimus. Oro uostuose yra įrengtos parduotuvės – taigi laukdami skrydžio tikrai nenuobodžiausite, galėsite apsipirkti bei pavalgyti. Oro uostuose įrengtos poilsio zonos, kuriose galėsite atsipūsti ar net pamiegoti. Oro uostų saugumą užtikrina specialiai apmokyti profesionalai.

Populiariausi Egipto oro uostai

Išsirinkę savo atostogų Egipte vietą, pasižiūrėkite, kokie oro uostai yra arčiausiai jūsų pasirinkto miesto ar kurorto. Dauguma Egipto oro uostų nėra labai nutolę nuo miestų centrų, o viešasis transportas užtikrina, kad nesunkiai pasieksite savo kelionės tikslą. Patys populiariausi Egipto oro uostai:

  • Tarptautinis Kairo oro uostas
  • Tarptautinis Luxor oro uostas
  • Tarptautinis Marsa Alar oro uostas

Skrydžiai iš Lietuvos į Egiptą vykdomi į visus didžiausius Egipto oro uostus, taigi tikrai nesunkiai pasieksite savo kelionės tikslą.

Skrydžiai į Egiptą

Skrydžiai iš Egipto